Trafik Kazası Geçiren Berksan'ın Durumu İyi
web-sitesi-fiyatlari
Geçtiğimiz günlerde Edirne'den İstanbul'a doğru VIP aracı ile seyir halinde olan ünlü şarkıcı Beksan küçük bir trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası boyun ve omuz kısmı incinen ünlü şarkıcının durumunun iyi olduğu söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde VIP aracı ile seyir halinde devam eden Berksan'ın kaza yapması sonrasında polis ekipleri hızlı bir şekilde olay yerine geldi.

Omuz ve boyun kısmını oynatamayan ünlü şarkıcı Berksan hızlı bir şekilde polis ekipleri tarafından araçtan güvenli bir şekilde çıkarıldı. 

Araç Kullanılamaz Hale Geldi

Vıp aracı kullanılmaz hale gelen şarkıcı Berksan'ın olay yerinde ilk müdahalesi yapıldı. Sonrasında sağlık ekiplerinin gelmesi ile hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Berksan'ın durumunun iyiye gittiği söyleniyor. Sevdikleri ve hayranlarını korkutan bu kazadan sadece boyun ve omuz incinmesi ile çıkan Berksan'ın bu şansını trafik kurallarına uyması ve kemer takmasına yorumlanıyor. Gece saat 4 civarında meydana gelen bu şanssız kazadan sadece boyun ve omuz incinmesi ile çıkmış olmasına başta hayranları olmaz üzere herkes sevindi.

Bizi instagram'da Takip Etmeyi Unutmayın

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://iqhaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları