HTC 10 Özellikleri
web-sitesi-fiyatlari
Suya ve toza dayanıklı olan HTC 10 özellikleri ilgi gördü.

HTC10

Dünyanın en iyi markalarından biri olan ve Tayvanlı akıllı telefon üreticisi olan marka HTC son günlerde özellikle teknoloji meraklıları tarafından beklenen HTC 10 üzerinde çalışmaktadır. Aslında HTC One M10 adıyla bilinen bu akıllı telefonlar amiral gemi modeliyle son günlerin en çok konuşulan telefonu olmuştur. Birçok kişinin merakla beklemiş olduğu son teknolojik telefonlar geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre de HTC One M10 adıyla değil HTC 10 adıyla piyasaya çıkacağı belirtilmiştir.

sisal

Tasarım nasıl olacak?

2016 yılının en çok konuşulan telefonlarından olmaya hazırlanan HTC 10 (ONE M10) amiral gemi modelinde tasarlanacak olan 2015 yılının sonlarına doğru piyasaya çıkan ve oldukça söz edilen ve birçok tartışma getirmiş olan One A9 ile beraber yaklaşık bir tasarıma sahip olacaktır. Kasa yapısı oldukça ince ve yekpare olacak olan HTC10 (One M10), One A9 modeline göre daha inceltilmiş bir kasaya sahip olacaktır. Bu telefonlardaki en büyük tasarımlardan biri de diğer modellerinde oldukça eleştiri almış olan HTC logosunun HTC10 modelinin ön tarafında olmayışı olacaktır.

Suya ve toza dayanıklı HTC 10!

Suya dayanıklı telefonlar ilk olarak Sony’nin Z serisindeki amiral gemi modellerinde popülerlik kazanmış olsa da Samsung da Galaxy S5 ve Galaxy  S7 serilerinde de suya dayanıklılık oldukça ön plana çıkmıştır. Bunu takiben HTC de Butterfly ve Desire Eye gibi telefon modellerinde suya ve toza dayanıklılığa önem vermiş ve bu özellikleri ile telefonları piyasaya çıkarmıştır. Ancak HTC akıllı telefonlarından olan amiral gemi modellerinin hiçbirinde suya ve toza karşı dayanıklılık kullanmamasıyla da dikkatleri üzerine çekmişken, HTC 10 modelindeki suya ve toza dayanıklılığa yer vermiştir. Bununla birlikte IP68 sertifikasına da HTC 10 modeli ile birlikte sahip olunabilecektir. 

Bizi instagram'da Takip Etmeyi Unutmayın

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Comments

https://iqhaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları